Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Logo
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

REGULAMIN

1. Właściciel

Właścicielem sklepu internetowego szkolneonline.pl jest firma FHU Jarkpol Jarosław Korzycki z siedzibą w: Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 150/152, NIP 773-100-91-14, REGON 590009314

2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

3. Strony Transakcji

Stroną dokonującą zakupów w sklepie szkolneonline.pl zwaną dalej Nabywcą jest osoba fizyczna lub firma.

Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie szkolneonline.pl jest firma FHU Jarkpol Jarosław Korzycki zwana dalej Sprzedawcą.

4. Przedmiot transakcji

Przedmiotami transakcji są produkty wystawione na sprzedaż w sklepie w chwili składania zamówienia. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie Sprzedawcy wyrażone są w złotych polskich (PLN), podawane są ceny z podatkiem oraz ceny netto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w momencie złożenia zamówienia.

5. Czas realizacji zamówienia

Na łączny czas oczekiwania na dostawę składa się czas realizacji zamówienia przez firmę Jarkpol. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty (chyba, ze Kupujący wybrał opcję przesyłki z pobraniem), zwykle następnego dnia po złożeniu zamówienia. Wysyłane przez nas przesyłki kurierskie zazwyczaj trafiają do klientów następnego dnia od dnia nadania (99%), jest to najszybsza oferowana przez nas forma dostawy. Przesyłki kurierskie nie są doręczane w weekendy.


Witryna stworzona na platformie